ОПЛАТА ТА ПОЛІТИКА ПОВЕРНЕНЬ

Доступ до матеріалів системи ЗНО Зумер надається на основі підписки з щомісячним стягуванням коштів у розмірі згідно з обраним тарифним планом.

Отримувач послуг в будь який час може закрити підписку у своєму особистому кабінеті. В такому випадку отримувач послуг зможе і далі користуватися матеріалами поки не стече поточний термін підписки.

Отримувач послуг може запросити відшкодування останнього оплаченого терміну підписки у випадку, коли він не має доступу до матеріалів порталу ЗНО Зумер (сайт не працює, матеріали не відображуються, тощо). Для цього надішліть нам листа на поштову скриньку znozoomer@gmail.com з темою листа "Відшкодування коштів за підписку" та описом причин повернення коштів. Згодом ви отримаєте електронний лист щодо вашого відшкодування (це може зайняти до 4-х робочих днів).

Повідомлення

Через військове вторгнення росії* на територію України, онлайн платформа «ЗНО Зумер» не може створювати новий контент, тому ми переводимо всіх клієнтів на безкоштовну підписку.

Підписка називається єНавчання і дає безкоштовний доступ до двох перших модулів всіх предметів на вибір. До зміни ситуації вона буде єдиною підпискою, що доступна на платформі. Дякуємо за розуміння.